Naši úplně nejmladší (2019,2020) 26. dubna bojovali dopoledne v Benešově. Skvělé výkony v rámci trojboje předvedla Aneta Pitelková a zaslouženě získala bronzovou medaili ![]()
.
Odpoledne se o co nejlepší výkony snažili naši závodnici ze starší přípravky. Nejlépe si vedla
Verča Lizáková
, která skokem 400cm v disciplíně dominovala. Přidala k tomu krásné 4. místo na překážkách.
Všem moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu! ![]()

