Zahajujeme závodní sezónu

Naši úplně nejmladší (2019,2020) 26. dubna bojovali dopoledne v Benešově. Skvělé výkony v rámci trojboje předvedla Aneta Pitelková a zaslouženě získala bronzovou medaili 🥉🌟.

Odpoledne se o co nejlepší výkony snažili naši závodnici ze starší přípravky. Nejlépe si vedla 🌟Verča Lizáková🌟, která skokem 400cm v disciplíně dominovala. Přidala k tomu krásné 4. místo na překážkách.

Všem moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu! 🔥

12. 5. 2026