Vlašimskými atlety roku JIŘÍ ADAMEC a MAJDA ZÍDKOVÁ!

V sobotu jsme uspořádali tradiční rozloučení s atletickou sezónou roku 2023. Vítězství v prestižní anketě ovládl mezi muži 🥇 JIRKA ADAMEC, který letos skončil na dospělém šampionátu v hale na 7. místě, venku dokonce na místě šestém, ve své věkové kategorii dosáhl 4.místa a je letos také akademickým mistrem vynikajícím výkonem 208cm! Mezi ženami letos kralovala 🥇MAJDA ZÍDKOVÁ, která do Vlašimi přivezla v hale bronz z trojskoku a venku dokonce trojskok vyhrála vynikajícím výkonem 12,47m! Druhou anketou byla vyhlášena tzv. Hvězda roku, tou se stala Monika Doubková, která byla oceněna za mimořádnou poctivost k tréninkovému procesu a přínos pro klub jako vzor pro mladé atlety. Dále jsme ocenili ostatní úspěšné mladé atlety a atletky jednotlivých kategorií a poděkování zaslouží i naši trenéři. Oslava byla posílena příkladnou účastí hostujících závodnic z Nehvizd a závodníků z Kolína, tímto všem děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu a těšíme se na další sezónu!