Atletika Vlašim veze z Brna do Vlašim stříbrnou medaili zásluhou ŠÁRKY TROCHTOVÉ!

Od soboty jsme závodili v Brně na European Kids Athletics games, kde proti sobě soupeří děti ve svém ročníku narození proti různým státům z celé Evropy! 🌏Výprava čítala celkem 24 sportovců, tři trenéry a nespočet rodičů dětí. Vybojovat medaile se zde historicky moc atletům z našeho klubu nepovedlo, o to je úspěch cennější. Na trati 300m doběhla na vynikajícím 2. místě 🥈v čase 41,39 naše 💫ŠÁRKA TROCHTOVÁ 💫a navázala tak na štafetový úspěch z loňského roku a jistě ji uvidíme za dva týdny na MČR žáků a žákyň v Břeclavi, kde by měla rozhodně útočit na finálovou účast. Finálovou účast vybojoval v Brně také Pavel Svoboda na 300m, který si první 300m v životě a pátým místem taktéž řekl o účast na MČR žactva. Posledním závodníkem, který se vešel do finálové osmičky byl Oliver Moses v oštěpu, který skončil sedmý. Gratulujeme i ostatním reprezentantům našeho klubu a věříme, že je nové osobní rekordy budou motivovat do dalších tréninků, tak abychom toho za rok dovezli více! 🙌